Pomoc s WP

ThomaS

Zdravím, už dlhšie pracujem na jednom wordpress webe... všetko ide fajn no problem mam s dlhžkou načítania.Skúšal som už hromadu pluginov aj na nete hľadal ale neviem to dostať na normalne čísla... Ani hostingom to nieje.. je to u wy.sk a pred kúpou som pozeral benchmarky a oni končili väčšinou najlepšie. Preto by som bol tu rád našiel niekoho schopnejšieho cez wordpress kto by mi stým pomohol. Adresu by som mohol poslať súkromne ak by sa niekto ozval. Ďakujem.


Komentáre

Revi

Skus zapnuť cachovanie prípadne pozri v konzole či tam nieje problém s dákymi JS, obrázkami prípadne či tam niesu inkludované assety ktoré nexistuju a trvá kým naozaj zistí že to nexistuje.... Toto bol frontend a môže ti to robiť aj nejaká zlá logika vo wordpresse ak to ovšem je original tak by to malo fakčať ..... A neporadím ti viacej ja wordpress nepodporujem je to blogovací systém ja mám rád Symfony :P :D prípadne laravel :D 

ThomaS

To som pozrel všetko hned a nič z toho to nieje ale tak nejak som to už zlepšil... už je to použiteľlne. Každopádne ďakujem.


Prihlásiť sa pre pridanie komentára