Designer, front-end / back-end developer wanted!

Auron

Zdravím komunitu great.sk,

 

    tento krát hľadám grafika, kodéra a programátora (pokojne 3 v 1), mám zopár projektov v hlave, a rád ich zrealizujem. 

V skratke ide o tri projekty: herný trh, blog, prezentačný projekt.

 

Grafik by mal za úlohu vytvoriť na každom projekte grafické návrhy webu - responzívne (desktop, tablet, mobile verziu) -  viac stránkové logotyp, prezentačné a reklamné materiály.  Vyžadujú sa referencie grafika.

Kodér nakodiť graficky navrhnuté materíály, vyžaduje sa znalosť HTML5, CSS3, JS na pokročilej úrovni, ovládanie bootstrapu len výhodou, ako i CSS preprocesory .

Programátor naprogramovať vlastné CMS, podľa pred pripravených materiálov, ide teda o naprogramovanie administrátorskej, užívateľskej zóny,  ideálne využitie frameworku Laravel alebo podobnej technológie. Nechcem PHP-fusion ani wordpress.

Viac info dodám po dohodne s konkretnými.

Projekty zatiaľ len písomne pripravujem, ich začiatok realizácie vidím na máj/květen, doba realizácie už bude podľa šikovnosti developerov.

 

Ak sa nájde niekto, koho poznám alebo som s ním už spolupracoval, resp. admini mi budú vedieť garantovať 100% dôveru užívateľa, viem ponúknuť % zálohy predom. Už podľa dohody, referencie a kvality.

 

Ak by bol záujem, prosím, pošlite mi vaše referencie a cenník na rakar@itzeo.eu, do predmetu Práca - grafik, kodér alebo  programátor.

 

Ďakujem :)

 

 

 


Komentáre K tejto diskusnej téme ešte nebol pridaný žiadny komentár. Buďte prvý a okomentujte túto tému.

Prihlásiť sa pre pridanie komentára