GAMING-ZONE | WEB-DESIGN free

Auron

Zdravím komunitu,

 

už nejakú chvíľu nepôsobobím na hernom trhu a pár dizajnov mi zostalo, tak jeden z nich sem dávam free.

Skvelú grafikcú prácu spravil sCrapy, nakodil ho domiQ.

 

Téma dizajnu je herný portál, nebo-li gaming portal, dizajn s logom bol tvorený na mieru pre projekt (neexistujúci) gaming-zone.eu, nakodovaný pre CMS: PHP-fusion 7+; všetko zaplatené. Nech poslúží. 

 

kód, PSD + náhľady na stiahnutie: google drive

 

Náhľad: 

 

 


Komentáre

mikino

Ďakujeme. Webdesign bude ešte dnes pridaný do sekcie NA STIAHNUTIE.

yeezysek

Design je jako pěkný, ale nefungují slidery :-D Chybí tam spousta obrázků :D               echo "<img src='".THEME."images/slide1.png' alt='' title='What is Lorem ipsum ? In publishing and graphic design, lorem ipsum is common placeholder text used to demonstrate the graphic elements of a document or visual presentation.' />\n"; nevím proč, ale nezobrazuje se text a ani obrázek :-D Máš všechny obrázky k tomu? Aji reklamy? Jestli ano, rád bych ten design využil.

Ex1T

Zaujímali by ma ostatné dizajny, ktoré by si mohol hodiť na predaj.

Auron

@yeezysek: k dispozícií mám len to, čo som dodal, pokiaľ si dobre pamätám, ták ostatné slideri, boli vyrobené len amatérsky na kúpi VIP účtu, ktoré však už nemám. So slide by nemal byť problém, skús zmeniť cesty, resp. pridať vlastné a malo by to fungovať, v inom prípade nie je problém nájsť na nete nejaký script a hodiť ho tam. 

 

@Ex1T: Tento dizajn bol jeden z tých najlepších, aký som mal, ostatné boli robené roky dozadu a na tu dobu boli aj robené. Dizajnovo teda nič moc, a pokiaľ viem, tak jeden zo spolumajiteľov už ho niekam aj dával. Od vtedy už som robil projekty sám.


Prihlásiť sa pre pridanie komentára