Móda

Adidas predstavil nové farebné modely bežeckej obuvi Ultraboost 19

Striker Publikované 13.08.2019 14:33
Vylepšená verzia prichádza spolu s odštartovaním globálnej kampane ‘Feel The Boost‘, ktorá oslavuje vplyv technológie Boost na športové odvetvie.

Adidas prichádza s novými farebnými prevedeniami bežeckej obuvi Ultraboost 19 - a to práve v čase, keď mestá a bežci po celom svete oslavujú výkon a vplyv technológie Boost. Zažite Boost aj vy a nanovo si zamilujte pocit, ktorý vám môže poskytnúť iba táto výnimočná responzívna technológia.


Inšpiráciou pre vylepšenú verziu bola nová éra behu, pre ktorú bola špeciálne navrhnutá. Obuv naďalej ponúkajú výhody tohto revolučného modelu.

,,Boost je našou najlepšou bežeckou technológiou a poskytuje to najlepšie z hľadiska pohodlia a návratnosti energie za každých podmienok. Neustále pokračujeme vo vývoji materiálu, aby sme rôznym typom bežcov mohli poskytnúť rôzne skúsenosti z odpruženia. Obuv Ultraboost 19 má až o 20 % technológie Boost viac ako predošlý model, nechýba jej ani priliehavý zvršok či stabilizačný diel Torsion Spring. Spoločne tieto technológie dodávajú bežcom väčšiu návratnosť energie pri každom odraze. Ruka v ruke s tým ide fyzický aj emocionálny pocit sebadôvery, ktorý bežcom môže odovzdať iba Boost,“ hovorí Sam Handy, VP Design, adidas Running. Na výrobe sa podieľali mnohí dizajnéri, produktoví vývojári a tisícky bežcov z celého sveta. Aj vďaka nim sa zloženie novej obuvi adidas Ultraboost 19 výrazne líši od pôvodnej generácie Ultraboost - 17 konštrukčných prvkov obuvi bolo zredukovaných na 4 kritické diely. Spolu tak vytvorili koncept obuvi, ktorá má minimum komponentov a žiadne hranice.